Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
Awatar użytkownika
By RandallPL -  21 sie 2018, 16:13
 kujawsko-pomorskie
#267586
Witam! Wymieniam właśnie progi u siebie w Golfie Plusie i mam problem żeby dostać reperaturki do Plusa, do zwykłej piąteczki jest ich od groma, zaś do Plusa śmiem stwierdzić że nie ma wcale. :silence: Zatem, czy reperaturki z golfa 5(5 drzwiowego) będą pasowały do Plusa? Z wyglądu wyglądają tak samo... Pozdrawiam.
By Tomek2202 -  23 sie 2018, 7:18
 wielkopolskie
#267616
Moim zdaniem nie będą pasować ja to przerabiałem dwa tygodnie temu w moim Plusie. Miałem pognity jeden próg i szukałem reperaturki i też nigdzie nie było, do każdej hurtowni co dzwoniłem to nawet nie mieli w katalogu że w ogóle występuję, dopiero mój blacharz podzwonił do swoich sklepów i jedną mu znaleźli w Warszawie i ściągnęli do Poznania, tak więc mega ciężki temat.
Awatar użytkownika
By RandallPL -  24 sie 2018, 19:22
 kujawsko-pomorskie
#267642
Cały czas mnie ciekawi, czym się różnią te progi od piątki do plusa. :D No trudno, gadałem z moim lakiernikiem i ma coś sam wymyślić. - Mam nadzieję tylko że będzie dobrze. A niby Plusy to to samo co Golfy 5, a mimo wszystko całkiem inne auta.
By Tomek2202 -  25 sie 2018, 8:46
 wielkopolskie
#267656
No dużo części jest innych. Jeśli progi masz pognite to radze dać najpierw do blacharza, bo mi też w zeszłym roku najpierw progiem zajął się lakiernik bo bąble się pokazały i w tym roku od nowa to samo bo wiadomo lakiernik podszlifował nałożył szpachlu i lakier a w tym roku znów się pojawiło i jak teraz nim zajął się blacharz to się pytał kto tak zjebał robotę, Ja mam nauczkę jak z progiem coś się dzieję najpierw do blacharza na wstawienie reperaturki a lakiernik jest od malowania a nie naprawiania blachy.