Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
By maverick -  04 lut 2016, 18:34
 lubelskie
#213920
Mettenoos pisze:
Tyson pisze:Albo koreańskie...?
raczej nie
Co do koreanskich,to (nie wierze,ze to mowie) bardzo fajne auta.Nie wiem jak z trwaloscia tych diesli,ale kultura pracy porzadna i przyjemnie sie tym jezdzi.Mam na mysli KIA-nki.
I zeby na grillu byl inny napis,a nie KIA,to napewno juz bym tym jezdzil.
No bo jak komus powiedziec,ze sie KIA jezdzi....
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  04 lut 2016, 19:10
 zachodniopomorskie
#213922
Kurczę zbieg okoliczności, znajomy prosił czy jak nie będę jechał w jej stronę to nie zabiorę jego samochodu, a z żona jechaliśmy wiec żona Audi a ja jego Peugeotem 3008 hdi. I wiecie co zaskoczył mnie ten samochód ja za ta kasę wybieraniem nierówności jakością plastików i kultura pracy silnika :O a jechałem nim 70km. Auto miało przelot 70 tys km i chodziło jak nówka. Nawet diesel bardziej mi się podobał niż tdi PD :evil:
By Bartas -  04 lut 2016, 19:14
 kujawsko-pomorskie
#213924
PinkFloyd pisze:Kurczę zbieg okoliczności, znajomy prosił czy jak nie będę jechał w jej stronę to nie zabiorę jego samochodu, a z żona jechaliśmy wiec żona Audi a ja jego Peugeotem 3008 hdi. I wiecie co zaskoczył mnie ten samochód ja za ta kasę wybieraniem nierówności jakością plastików i kultura pracy silnika :O a jechałem nim 70km. Auto miało przelot 70 tys km i chodziło jak nówka. Nawet diesel bardziej mi się podobał niż tdi PD :evil:

Zdrajca :threaten:
By maverick -  04 lut 2016, 19:23
 lubelskie
#213928
Ta gwarancja w KIA to tylko takie jajca zeby ludzi przyciagnac.Ja wcale nie biore tego pod uwage.
A ten 3008 fakt,wyglada jak wyglada,ale w srodku strasznie mi sie podoba ta pochylona srodkowa konsola
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  04 lut 2016, 19:33
 zachodniopomorskie
#213932
Bartas pisze:
PinkFloyd pisze:Kurczę zbieg okoliczności, znajomy prosił czy jak nie będę jechał w jej stronę to nie zabiorę jego samochodu, a z żona jechaliśmy wiec żona Audi a ja jego Peugeotem 3008 hdi. I wiecie co zaskoczył mnie ten samochód ja za ta kasę wybieraniem nierówności jakością plastików i kultura pracy silnika :O a jechałem nim 70km. Auto miało przelot 70 tys km i chodziło jak nówka. Nawet diesel bardziej mi się podobał niż tdi PD :evil:

Zdrajca :threaten:
O nie :no: Zawsze miałem i mam Vagi, tylko była okazja sie przejechać i nie było tak źle :P
Awatar użytkownika
By Tyson -  04 lut 2016, 20:18
 mazowieckie
#213945
Chodzi o to, że człowiek jest zapatrzony w jednym kierunku... VAG. Gdy po bliższym kontakcie z czymś innym, na co patrzyło sie z pogardą, stwierdzamy że to nie takie złe jak nam się wydawało, a w niektórych aspektach nawet i lepsze. Kia sportage, hyundai ix35 - bardzo fajne auta z zewnątrz.
Jak pierwszy raz zobaczyłem na żywo kia optima to szczeka mi opadła. Bardzo fajne auto, ale nie w takiej cenie :no:
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 33