Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
Awatar użytkownika
By Tyson -  01 lut 2016, 23:43
 mazowieckie
#213397
PinkFloyd pisze:
Tyson pisze:Mett nie kupi benzyny, na paliwo nie urobi
Tego warto bo ma w Aso korby i tłoki zmienione na nowy typ wiec zużycia oleju 0%. Robisz w dobrej firmie program i masz Tiga 280KM :super: Myślałem nad nim dla żony, ale nie chciała to zostanie ze,starą jettą :laugh:
Tu masz rację, ale 2.0tsi sporo pali w golfie to w takim tigu na pewno jeszcze więcej. Jak ktos sporo jeździ to raczej nie tedy droga. Chociaż biorąc pod uwagę program pis 500+ to można przeznaczyć na paliwo, dzieci do szkoły trzeba odwozić :tooth:
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  01 lut 2016, 23:45
 zachodniopomorskie
#213398
Tyson pisze:
PinkFloyd pisze:
Tyson pisze:Mett nie kupi benzyny, na paliwo nie urobi
Tego warto bo ma w Aso korby i tłoki zmienione na nowy typ wiec zużycia oleju 0%. Robisz w dobrej firmie program i masz Tiga 280KM :super: Myślałem nad nim dla żony, ale nie chciała to zostanie ze,starą jettą :laugh:
Tu masz rację, ale 2.0tsi sporo pali w golfie to w takim tigu na pewno jeszcze więcej. Jak ktos sporo jeździ to raczej nie tedy droga. Chociaż biorąc pod uwagę program pis 500+ to można przeznaczyć na paliwo, dzieci do szkoły trzeba odwozić :tooth:
Ja teraz mam 252KM i ze spalaniem nie jest zle. Wychodzi tyle utrzymanie paliwa co.w 3.0 tdi.
By Rost -  01 lut 2016, 23:45
 małopolskie
#213399
PinkFloyd pisze:
Rost25 pisze:mi sie strasznie podoba tiguan R-line domyslam sie, ze to ponad Twoje mozliwosci finansowe, ale mimo wszystko wybralbym tiguana.
Znajomy ma takiego do sprzedania i auto sprawdzałem, za 49 odda, ale i tak za mocno te auta trzymają cene

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-tig ... ydFQj.html
bardzo ładny ten czarny :yes2: właśnie za te 19" moim zdaniem jeden z ładniejszy wzorów felg vw
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  01 lut 2016, 23:48
 pomorskie
#213402
Tyson pisze:Mett nie kupi benzyny, na paliwo nie urobi
Hehe :super:

Dodano po 2 minutach 51 sekundach:
Poza tym skóra go dyskwalifikuje , nie lubię latem smażyć jajecznicy ze szczyptą prostaty
Awatar użytkownika
By Tyson -  01 lut 2016, 23:51
 mazowieckie
#213404
Mettenoos pisze:
Tyson pisze:Mett nie kupi benzyny, na paliwo nie urobi
Hehe :super:
Już trochę poznałem Twoje preferencje, tylko nadal nie kumam dlaczego suv :wall:
Żonie się podoba?
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  01 lut 2016, 23:53
 pomorskie
#213405
Tyson pisze:. Chociaż biorąc pod uwagę program pis 500+ to można przeznaczyć na paliwo, dzieci do szkoły trzeba odwozić :tooth:
Haha ty to masz zawsze trafny komentarz :laugh:

Dodano po 3 minutach 37 sekundach:
Tyson pisze: tylko nadal nie kumam dlaczego suv :wall:
Żonie się podoba?
A widzisz właśnie zonie sie nie podobają, jej tylko golf lub a3 a mnie ostatnio plecy nawalają w niskich autach, gdzie dupa prawie po asfalcie jezdzi a kolana wyżej uszu, ostatnio pomykałem rav4 i doszedlem do wniosku że ta wysokość to jest to czego potrzebują moje plecy
By Rost -  02 lut 2016, 19:51
 małopolskie
#213527
Albo odczekać troszkę i zaczaić sie na Q3 tak za ponad 70 tysi widzę ze juz można cos sensownego kupić..tylko czy Tiguan nie jest ładniejszy
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  02 lut 2016, 21:37
 pomorskie
#213550
Rost25 pisze:Albo odczekać troszkę i zaczaić sie na Q3 tak za ponad 70 tysi widzę ze juz można cos sensownego kupić..tylko czy Tiguan nie jest ładniejszy
myśli masz moje :ok: ale raczej rozsądny sprawdzony egzemplarz poza zasięgiem, chyba uderzę w francuzy :D przynajmniej tego nie kradną
By Rost -  02 lut 2016, 23:15
 małopolskie
#213598
Obrazek
Co prawda japonski ale silniki Renault i pewnie nie tylko.. jak dla mnie nic leszego nie ma a jechałem tym mega fajne auto
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 33