Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  30 wrz 2015, 13:54
 dolnośląskie
#194494
Mettenoos pisze:
wojniz pisze:Poszukaj w internecie - są oferty wyciągnięcia historii auta po VIN. Jakieś śmieszne pieniądze to kosztuje.
60-65 zł pełna historia, 25 zł tylko potwierdzenie ostatniego przebiegu w ASO
o ile korzystał z usług ASO :oczko:
mógł się tam pojawić ostatni raz w 2010 roku a pozniej cisza.....
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  30 wrz 2015, 13:59
 dolnośląskie
#194496
Mettenoos pisze:można na allegro a mozna i tutaj http://sprawdz.auto.pl/sprawdzenie-vin/

Dodano po 48 sekundach:
A-R-T-U-R pisze: o ile korzystał z usług ASO :oczko:
mógł się tam pojawić ostatni raz w 2010 roku a pozniej cisza.....
oczywiście, ale przecież nikt nikogo nie zmusza do kupna auta z nieznaną historią
stad wg mnie jedyne sluszne wyjscie to miec dobra pomoc przy zakupie i wiedziec co gdzie i jak sprawdzac albo wizyta w ASO i wysluchanie ich uwag
oczywiscie polecam tez kubel zimnej wody na głowę :oczko:
#194497
A-R-T-U-R pisze: oczywiscie polecam tez kubel zimnej wody na głowę :oczko:
dlatego najlepiej do oględzin brać kogoś kto chłodnym okiem oceni auto

Dodano po 4 minutach 30 sekundach:
historię na różnych forach w tym golfa sprawdza user comoaligato gg 5334754 lub [email protected] /usługa płatna, w zamian otrzymujesz całościowy wydruk z elsa-pro z historią serwisu (o ile był serwisowany oczywiście)/
By domel79 -  30 wrz 2015, 14:43
 wielkopolskie
#194504
na forum a3 mamy tego samego goscia
"jeśli ktoś chce moge mu sprawdzić całą historię autka w aso. wiecej info na pw nick comoaligato lub gg 5334754"

50 zł

na maila dostajesz pelen wydruk

a wyposażenie za free w tym temacie
http://www.a3-club.net/forum/showthread ... ost1419442
wydruk w pdf robie ja i pewnie kazdy kto ma etke z możliwością rozkodowania vinu
#194539
Panowie odpuszczam ten egzemplarz. Za dużo niewiadomych. Mało wątpliwe, żeby akurat była to taka super oferta. Przy zapytaniu o wymianę rozrządu Pani powiedziała, że chyba 2 lata temu był wykonany ale już nie potrafiła powiedzieć przy jakim przebiegu ani dokładnych informacji na ten temat. Tu już Mnie zastanowiło bo jak ma 80 tyś. przebiegu to teoretycznie rozrząd nie powinien być ruszany... W środku trochę starte siedzenia jak na zdjęciach i co mnie zaskoczyło bardzo porysowane na lewych i prawych przednich drzwiach te rączki. Za dużo niewiadomych, brak jakiejkolwiek dokumentacji z serwisowania auta od samego począrku :/
#194542
Misiek86 pisze: bo jak ma 80 tyś. przebiegu to teoretycznie rozrząd nie powinien być ruszany...
mylisz się, to 10 letnie auto, powinien być wymieniony bez względu na niski przebieg, o ile sie nie mylę 90 tkm lub 7 lat

Dodano po 35 sekundach:
Misiek86 pisze:Za dużo niewiadomych, brak jakiejkolwiek dokumentacji z serwisowania auta od samego począrku :/
:ok:
Awatar użytkownika
By Tyson -  02 paź 2015, 23:31
 mazowieckie
#194842
Misiek86 pisze:W takim razie to by się zgadzało z wymianą rozrządu ale brak książki serwisowej daje duży minus bo nikt nie lubi kupować kota w worku.
Ciekawe czy Ty byś latał na przeglądy do ASO i ładował w to grubą kasę tylko po to, żeby mieć historie serwisową????
Kupujący wymaga pełnej historii, a jak kupuje to później zaprowadza auto do pana Zdzisia na serwis olejowy itp :P
By Misiek86 -  03 paź 2015, 11:56
 mazowieckie
#194890
Tyson pisze:
Misiek86 pisze:W takim razie to by się zgadzało z wymianą rozrządu ale brak książki serwisowej daje duży minus bo nikt nie lubi kupować kota w worku.
Ciekawe czy Ty byś latał na przeglądy do ASO i ładował w to grubą kasę tylko po to, żeby mieć historie serwisową????
Kupujący wymaga pełnej historii, a jak kupuje to później zaprowadza auto do pana Zdzisia na serwis olejowy itp :P
Nie wymagam, aby samochód był do końca serwisowany w ASO. Niech będzie naprawiany chociażby u Pana Zdzisia ale niech będzie z tej naprawy/serwisu książka serwisowa. Ja mam starego golfa III z 95 r. i sam kupiłem taką książkę i wypełniam w niej każdą wymianę filtra czy naprawę ( dla samego siebie , żeby pamiętać co robiłem i kiedy) i zbieram pieczątki. Czemu zawsze jest tak,że kupując od Niemca masz w większości książkę serwisową a kupując w Polsce auto starsze niż 5 lat to już w pewnym momencie ta książka serwisowa się urywa... Oczywiście nie w każdym przypadku. Odnośnie ogłoszenia tego co dawałem to Sprzedawca nawet nie potrafił mi powiedzieć kiedy dokładnie i z jakim przebiegiem był wymieniany rozrząd... sorry ale to są ważne kwestie podczas kupna samochodu. Temat można zamknąć bo ogłoszenie już nieaktualne ;) ktoś kupił owego golfika ;)