Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
By Misiek86 -  28 wrz 2015, 19:51
 mazowieckie
#194247
Witam

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-gol ... y9PsJ.html

jestem zainteresowany kupnem tego golfa. Zdjęcia może nie są najlepszej jakości ale co możecie powiedzieć na pierwszy rzut oka?
Wstępnie już go oglądałem, produkcja 2005, w 2007 r. kupiony do polski, po czym w 2009 sprzedany aktualnemu właścicielowi. Brak książki serwisowej, jak pytałem o bezwypadkowość to właściciel powiedział, że przez ostatnie 6 lat nic się nie działo a co wcześniej to nie wie ale jak kupował to niby jako bezwypadkowy. silnik dlatego taki wybrałem bo dużo jeżdżę więc chcę zagazować. Proszę wyrażajcie swoje opinie :)

Pozdrawiam
#194252
Dzięki za odpowiedzi. Ten plastik to szczegół ;) Jedyne co Mnie najbardziej interesuje to to ,żeby był bezwypadkowy. ASO VW w Wołominie i okolicach nie ma chyba :/ czy jakiś warsztat diagnostyczny również może sprawdzić go dokładnie jak myślicie? Ciekawe czy mają miernik grubości lakieru ,żeby go dokładnie posprawdzać :) a jak jest z wyciszeniem tej wersji z tymi silnikiem? bo jak jechałem (fakt po nierównej drodze i nie mogłem się zbytnio rozpędzić) to wydawało mi się ,że silnik powinien chodzić ciszej. Nie wydawał żadnych niepokojących odgłosów lecz było go słychać tak znacząco przy przyśpieszaniu. nie mam porównania bo pierwszy raz jeździłem w tej wersji - może tak ma być?