Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
Awatar użytkownika
By marnon -  21 sie 2015, 21:22
 śląskie
#189806
to dobrze szukaj i sprawdzaj ... najlepiej za granicą lub zleć komuś kto takie usługi świadczy. ja tak zrobiłem i sobie chwalę... nie bój się aut z przebiegiem 200 kkm + jeśli mają historię serwisową i są zadbane...
Awatar użytkownika
By Tyson -  21 sie 2015, 21:30
 mazowieckie
#189807
przez miesiąc ujeżdżałem golfa 6 z silnikiem 1,6 102KM - dostałem go z serwisu. Po kilku km stwierdziłem, że dali mi ten samochód za karę. Mułowaty i paliwożerny. Jeździłem podobnie jak swoim golfem to średnio wychodziło 9L i dodam, że jazda bez emocji. Żeby to jechało trzeba było wysoko kręcić, a wtedy apetyt na paliwo diametralnie rósł.
Ogólnie jeżeli chodzi o dynamikę jazdy to porażka :bad:
Moje zdanie jest takie, bo w moim TDI jest 140KM i 300NM, zatem przepaść w koniach i niutonach.
Jak po miesiącu odebrałem z serwisu swojego golfa, to do domu wracałem z bananem na twarzy i prawie non stop lewym pasem (droga krajowa) :P a wyprzedanie to była czysta przyjemność, ze nie zastanawianie się zdążę/nie zdążę.
Jak kupisz dobrego diesla, ogarniesz co najważniejsze i będziesz śmigał zadowolony. Gorzej jak trafisz na zajechanego trupa.
Awatar użytkownika
By Rumak -  30 sie 2015, 20:41
 pomorskie
#190810
golf_lodz pisze:Witajcie ponownie.

Obejrzałem juz 5 Golfów i z 2 Jetty z roku 2005-2007 i to norma ze blacha jest tak mocno pożarta przez rdzę?
Wychodzi głownie na połączeniu progu z błotnikiem przód. Dalej ruda pojawia sie na brzegach maski, oraz nadkola tył w okolicy łączenia z z zderzakiem. W km5 jeszcze klapa tył pod znaczkiem z tego co juz widziałem
By zumi -  30 sie 2015, 23:34
 śląskie
#190847
Rumak pisze:
golf_lodz pisze:Witajcie ponownie.

Obejrzałem juz 5 Golfów i z 2 Jetty z roku 2005-2007 i to norma ze blacha jest tak mocno pożarta przez rdzę?
Wychodzi głownie na połączeniu progu z błotnikiem przód. Dalej ruda pojawia sie na brzegach maski, oraz nadkola tył w okolicy łączenia z z zderzakiem. W km5 jeszcze klapa tył pod znaczkiem z tego co juz widziałem
a ja powiem że w moim (początek produkcji) maska na rantach od środka komory jest zezarta jak nie wiem i to jedyne miejsce które uważam ze jest wadliwe fabrycznie, wszedzie gdzie cos się pojawia to jedynie błotnik na rancie gdzie mógł się pojawic jakiś odprysk po np. kamieniu albo otarciu nadkola... ale i błotnik i maska to czesc wymienna takze nie ma się co martwić ;) i poza tym wszystko jest w nim ok :)