Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
Awatar użytkownika
By Boniunio -  21 maja 2015, 17:29
 kujawsko-pomorskie
#179258
Dzięki za pomoc. Byłem go oglądać i nie wiem jak Wy macie w swoich golfach ale pod maską wszystkie śruby, opaski na wężach były skorodowane a poza tym przy uszczelkach przy szybach i listwach był zielony nalot jak by mech więc myślę albo był zalany albo sporo czasu gdzieś stał, progi były robione napewno i na niektórych elementach zaczeła pojawiać się mała rdza a w środku same odświeżacze i jeździł nim nałogowy palacz bo wszystko było zżółknięte. Oczywiście darowałem sobie ale jak ktoś ma zamiar jechać go zobaczyć to już wie co zastanie.
PS. Ale ten silnik 1.4TSI 170KM zakochałem się w nim :D
By Bartas -  21 maja 2015, 22:23
 kujawsko-pomorskie
#179317
Mettenoos pisze:
Boniunio pisze: PS. Ale ten silnik 1.4TSI 170KM zakochałem się w nim :D
Obyś przedwcześnie rozwodu nie musiał brać bo kompozycja komponentów często okazuje się destrukcyjna dla portfela
Panowie na przyszłość, jak coś bedzie w Bydzi to moge podskoczyć oblukac / podlaczyć vcds'a zrobic logi, tylko musicie dać wcześniej znać.
Awatar użytkownika
By Forest -  24 maja 2015, 22:17
 wielkopolskie
#179649
Jest to GT, ale styrany. Lampy czarne GTI wychodziły w GT Sport a to różnica ;) Konsola pewnie zmieniana bo pewnie był klepany mocno skoro listwy inne. Silnik fajny póki nie zaczyna robić problemów. Ja bym się w niego nie pchał zwłaszcza po właścicielu, który z auta robi popielniczkę.