Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
Awatar użytkownika
By marnon -  21 lut 2015, 7:10
 śląskie
#167203
ten z Żor przebieg ma nierealny jak na rocznik więc nie wierzę by auto było w 100% oryginalne blacharsko ... po sprawdzeniu numeru telefonu w googlach masz http://www.wypozyczalnia.euro24h.pl/kontakt.html" onclick="window.open(this.href);return false; gość pracuje w TAXI. Jeśli jeszcze nie rozmawiałeś z nim to poproś na początek o VIN , podam Ci namiar na gościa co sprawdza historię w ASO za 55 czy 60zł wtedy wyjdzie czy auto jeśli była serwisowany będziesz miał przebieg jak na dłoni... wpisz VIN do google czasami wyskakują zdjęcia jakieś sprzed sprowadzenia itp...

taka rada do każdego auta - najpierw VIN, miernik lakieru, zwykły kabel i VCDS też pozwoli Ci coś powiedzieć czy auto ma jakieś błędy i na koniec jakiś fachowiec... lepiej wydać 300-500zł na takie sprawdzenie niż 22tyś i potem żałować że się kupiło padło.

ciekawe co Ci odpowie właściciel jak mu powiesz że przebieg ma aż nierealny na TDI , co było z samochodem nie tak ?? tak bym zaczął. Na zachodzie diesel średnio rocznie robi 40tyś km... po analizie rynku niemieckiego mogę śmiało stwierdzić, że tam liczy się przede wszystkim przebieg, rocznik potem wyposażenie ... Jeśli auto ma niski przebieg i jest zadbane to np. taki mkV potrafi kosztować więcej niż mk6 młodsze o 3lata ale z przebiegiem 200kkm...
By DaaV -  21 lut 2015, 14:58
 śląskie
#167233
marnon pisze:taka rada do każdego auta - najpierw VIN, miernik lakieru, zwykły kabel i VCDS też pozwoli Ci coś powiedzieć czy auto ma jakieś błędy i na koniec jakiś fachowiec... lepiej wydać 300-500zł na takie sprawdzenie niż 22tyś i potem żałować że się kupiło padło.
Faktycznie taxa.. :eek: no ładnie..

Miernika nie posiadam, ale muszę popytać po znajomych, kabla do diagnostyki vag i VCDS tez niestety nie, a to tym bardziej nie kojarzę by ktoś ze znajomych miał, mało kto u mnie jeździ vagami..

No ale to fakt, to podstawy, jak autko już zdaje się bardzo ok to ASO to raczej gwarantowany zabieg, nie kupiłbym bez sprawdzenia w ASO co w nim siedzi ;)
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  21 lut 2015, 15:49
 dolnośląskie
#167237
DaaV pisze:
Dexter23pl pisze:ten z sosnowca ładny kolor ale 1,4 :fluff:
Niestety.. :bad:

Nie chcę zakładać drugiego tematu (chyba, że muszę, to założę)
Poproszę. Inne auto to nowy temat :thank_you:
Z tym budżetem będzie trudno znaleźć coś sensownego, nie mówiąc już o minimalnych nakładach gdy kupujesz auto używane :hmmm:
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  21 lut 2015, 22:13
 śląskie
#167283
u nas stoi w komisie 3 drzwiowy MK5 w identyko kolorku jak mój.
jutro jak bede miał chwile to obczaje co to za sztuka.
myślę że jesli jest to co mysle to nie bylo przywiezione rozbite bo kolega co sie z tym komisiarzem zna 3 miesiące temu pytał się czy nie chce sobie jakis elementów podmnienic sztuka za sztuke bo przywiózł cos takiego . chciałem drzwi ale on własnie miał 3 drzwiowe... a ja mam 5 klamek... hehe .
By DaaV -  22 lut 2015, 12:58
 śląskie
#167322
A-R-T-U-R pisze: Z tym budżetem będzie trudno znaleźć coś sensownego, nie mówiąc już o minimalnych nakładach gdy kupujesz auto używane :hmmm:
Mówisz, że 23k to dość mało na jakiś zadbany egzemplarz MK5?
Dexter23pl pisze:u nas stoi w komisie 3 drzwiowy MK5 w identyko kolorku jak mój.
jutro jak bede miał chwile to obczaje co to za sztuka.
No jak możesz, to rzuć okiem :) Z góry dzięki.

Aktualnie się jeszcze rozglądam, jak coś wypatrzę dam Wam tu znać znów, dzięki Panowie :)