Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
Awatar użytkownika
By Krzycho -  16 lip 2014, 22:22
 małopolskie
#137698
jest w dobrym miejscu nikt nie będzie tego tematu zamykać...

co do golfa to na pierwszy rzut oka.... nie podobają mi sie 2 tylne blotniki... poproś sprzedawcę o zdjęcia wyższej rozdzielczości oraz zdjęcia z pomiarem każdego elementu (co prawda to jeszcze nic nie znaczy ale zawsze coś)
By kowal88 -  16 lip 2014, 22:26
 -------
#137702
oki po proszę jak mi się uda zdobyć to zamieszczę...tam są zdjęcia elementów z pomiarem ale nie z każdym...ale ok tak zrobię:)

ps. założyłem też post w ogłoszeniach bo myślałem ze pójdzie do zamknięcia przepraszam


i dzięki za odpowiedź
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  16 lip 2014, 22:59
 dolnośląskie
#137711
Krzycho pisze:jest w dobrym miejscu nikt nie będzie tego tematu zamykać...
Krzychu
bez urazy ale nie qmam. masz jeden watek o GTI to niech tam będzie ogłoszenia na temat GTI a tak to co dział cały kupujemy golfa v stworzony dla GTI czy dla innych aut również i oddzielny watek o GTI?? bo nie qmam...
By kowal88 -  17 lip 2014, 11:33
 -------
#137738
gadałem z facetem mówi ze nie ma większej rozdzielczości niż 1024 i ,że podeśle zdjęcia w poniedziałek , ponieważ jest nad morzem w tej chwili, a i ze podobno jest tam jakiś link do większej rozdzielczości pod zdjęciami ale ja póki co w robocie i mam zblokowanego kompa na allegro:)


ogólnie co z tym chwytakiem?? bo nie jestem jeszcze oblatany w elementach golfa wiec czy to coś ważnego coś istotnego??
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  17 lip 2014, 12:05
 dolnośląskie
#137740
kowal88 pisze: ogólnie co z tym chwytakiem?? bo nie jestem jeszcze oblatany w elementach golfa wiec czy to coś ważnego coś istotnego??
na zdjeciu gdzie masz maske podniesiona, po prawej stronie kolo pokrywy silnika brakuje kawałka plastiku. dostaniesz go raczej bez najmniejszego problemu na jakims szrocie
By kowal88 -  17 lip 2014, 12:45
 -------
#137744
jeszcze dojrzałem że po stronie kierowcy brakuje jednego nita( śrubki) trzymajacej grilla??

pewnie było coś grzebane rzeczywiście ale to w takim razie dyskwalifikuje auto?

na allegro nic nie widzę godnego uwagi... chyba ze egzemplarze koło 27-28tys. też można brać pod uwagę