Volkswagen Golf MK5

Tutaj pytaj o wszystko co związane z autem, które chcesz kupić
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  28 maja 2014, 16:44
 śląskie
#133045
Ja wiem to że nikt w dobrym stanie auta nawet za2/3 ceny nie sprzeda.
ja kupiłem poprzednie auto za dośc duża kwotę jak na tamte czasy ale jeździłem nim równe 5l lat i nic prawie nie robiłem.
było z 96r i jak byłem teraz nim tydz temu u lakiernika bo rok przed sprzedaniem zaczeły lekkie kwiatki wychodzic na dole drzwi to powiedział że jeszcze w takim dobrym naprawde stanie tego modelu auta nie widział.
Progi jeszcze mają ori lakier oraz baranka. I malowany był tylny błotnik bo pewnie reperaturka była wstawiana i tylko tyle.
mam znajomego co też miał ten sam model auta i smiał się chwialił wtedy że on kupił prawie za pół ceny co ja ale on do teraz ma naprawdę już 3 taką samą bo wszystkie ruda zjadła.
By Kiler -  29 maja 2014, 22:34
 wielkopolskie
#133246
Sory ale naprawdę czego się spodziewać od 10 letniego samochodu za taką cenę ??? cena jest zawsze adekwatna do stanu
trzeba jechać , obejrzeć . Ze zdjęć wynikają jakieś tam braki ale ..... czy są one aż tak wielkie żeby cena cie nie skusiła ??? nie wiem , i nikt nie wie dopóki się nie obejrzy
A ile ten samochód kosztował , za ile kto go kupił i czy jest złomem patrząc na zdjęcia tez nikt nie oceni
Prawda jest taka ze nie ma okazji ale kwestia twojego wyboru jest czy kupić np ten za 15 tys i zrobić pod siebie nawet inwestując 5 tys czy kupić za 20 i liczyć że nic nie będzie do zrobienia bo był drogi :P