Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
By doniu86 -  22 lip 2013, 19:24
 -------
#102358
Wcześniejszy post umieściłem w złym dziale i został zablokowany wiec może tu jest jego miejsce...

W tym tygodniu zamierzam zamontować tylne czujniki parkowania do golfa plusa z 2007 r tylko nie wiem jakie powinny być zachowane odległości pomiędzy sensorami. Z obserwacji na drodze wynika że owe odległości nie są równe a chciałbym aby rozmieszczenie wyglądało jak w oryginale. Mam hak i to też ma znaczenie. Proszę o podanie tych odległości szczęśliwych użytkowników tego modelu . Oczywiście już próbowałem mierzyć na parkingu ale nadszedł właściciel i nie w smak mu było że coś chce gmerać przy jego zderzaku. Także proszę o odp i ewentualne rady od tych którzy takie modyfikacje robili :)
#102411
Rafit pisze:A czy w zderzaku od tyłu nie będzie zaznaczonych miejsc do wiercenia pod PDC? U mnie w Eosie było tak rozwiązane.
Nie ściągałem jeszcze zderzaka to nie wiem a na zewnątrz jest gładko i ani śladu. Jak będę ściągał zderzak to dam znać.
#102412
tajpej pisze:kup ori zderzak z otworami pod czujniki i montuj ori PDC i nie kombinuj z zamiennikami :wink:
Niby racja ale w moim przypadku to skomplikowane. Mieszkam i pracuje w Norwegii a to ogranicza jakiekolwiek ruchy w każdym kierunku. Wszystko jest drogie a ściąganie rzeczy z Polski też problematyczne. Byłem na wakacjach w domu rodzinnym i zakupiłem najdroższe czujniki jakie mieli w sklepie i teraz tylko zakładać. Dodam że zakładam je dla narzeczonej bo różnie bywa z cofaniem u niej :lol: