Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy jednostek benzynowych
By Piotr932 -  28 cze 2020, 18:22
 pomorskie
#282330
Witam. Mam problem z moim golfem. Dziś zauważyłem problem. Otóż dziś trochę jeździłem autem i przy przystanku na stacji przy próbie ponownego odpalenia dwukrotnie auto zgasło od razu po odpaleniu. Błędów brak, pacjent 1.6 BSE +LPG. Mam się czym martwić i ewentualnie co sprawdzić? Pytam bo zbliża się urlop i wypad za granicę i nie chce żeby mnie coś zaskoczyło. Dzięki za pomoc! :cool:
Awatar użytkownika
By pitt52 -  29 cze 2020, 7:39
 śląskie
#282336
Piszesz, że brak błędów, a podłączałeś vcds-a? Jeśli tak i faktycznie nie ma błędów to szukaj usterki mechanicznej np. brudna przepustnica. Kiedy wymieniałeś świece, kable WN, filtr powietrza, paliwa?
By Piotr932 -  29 cze 2020, 11:21
 pomorskie
#282341
Auto mam od dwóch miesięcy. Wymieniony kpl rozrząd i wszystkie filtry. LPG zakładany w polecanym warsztacie i po przeglądzie. Tak, vcds nie pokazuje błędów. Auto gaśnie jeszcze przed przełączeniem na LPG. Wygląda to tak, że w momencie kiedy chce zaskoczyć nagle gaśnie. Świeć i kabli jeszcze nie ruszałem. Golf ma "moc" I nie przerywa. Od wczoraj jeżdżę i niby problemu nie ma, ale za dwa tygodnie mam trasę 1k km w jedna strone i wolałbym żeby coś takiego się po drodze nie stało.