Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By tadex0 -  09 lip 2016, 22:48
 podkarpackie
#233624
Znalazłem coś takiego AUDIO SYSTEM HX 10SQ 500zł używka tylko czy do mojego wzmaka jest sens? (czy go uciągnie)
Radyjko mam JVC R821. Piszę w złym miejscu, że brak odzewu? Ogólnie widać duże zróżnicowanie w podanym przeze mnie sprzęcie ale lubię wybierać to co ma najlepszy stosunek do ceny. Jeszcze kwestia czy ten AS wejdzie mi w boczek bagażnika bo chcę zbudować zabudowę.
Awatar użytkownika
By cha -  10 lip 2016, 23:50
 mazowieckie
#233701
tadex0 pisze:...
Ciężko doradzić, bo duża rozpiętość :wacko: . Co najważniejsze każdy ma inne ucho i gust.
AUDIO SYSTEM HX 10SQ według mnie odpada, bo do niego to obudowa tak 20-25 litrów.
Resztę najlepiej gdzieś odsłuchać. Osobiście słuchałem tylko JL, inny model ale grał przyjemnie.
Awatar użytkownika
By cha -  08 wrz 2016, 18:39
 mazowieckie
#238770
golfer_1984 pisze:Ktoś coś mi powie o tych głośnikach??
Co to za marka?? Warte coś?
Obrazek
Na moje oko jest to średnioniskotonowy głośnik z 2 drożnego zestawu Radical Audio RA16.2 produkcji renomowanej amerykańskiej firmy Radical Audio. Wysoka półka.
Moc - 150 Watt
skuteczność (1W/1m): 86.3 dB
impedancja: 4 Ohm
pasmo przenoszenia: 50 Hz - 23 kHz

Według mnie wart uwagi
Tak wygląda zestaw
Obrazek
Warto jeszcze dodać, że zwrotnice można połączyć w systemie bi-amping.
Awatar użytkownika
By wwd -  08 wrz 2016, 20:07
 małopolskie
#238777
Witam.
Podczas odtwarzania muzyki - dosyć głośnej przestały grać dwa z trzech głośników po lewej stronie (nisko i średniotonowy).
Ktoś ma pomysł czy to może być uszkodzenie głośników czy może jest tam zwrotnica i ona padła? Dziwne że wysokotonowy gra.
Radio chyba całe bo wysoki by nie grał...
Auto - golf 5 plus, radio cd instalacja 6 głośników.
Awatar użytkownika
By cha -  08 wrz 2016, 20:18
 mazowieckie
#238780
wwd pisze:Witam.
Podczas odtwarzania muzyki - dosyć głośnej przestały grać dwa z trzech głośników po lewej stronie (nisko i średniotonowy).
Ktoś ma pomysł czy to może być uszkodzenie głośników czy może jest tam zwrotnica i ona padła? Dziwne że wysokotonowy gra.
Radio chyba całe bo wysoki by nie grał...
Auto - golf 5 plus, radio cd instalacja 6 głośników.
Przestały grać w ogóle, czy tylko jak głośno jest odtwarzana muzyka. Jakie masz radio?
Awatar użytkownika
By wwd -  08 wrz 2016, 20:23
 małopolskie
#238781
Przestały grać przy głośnej muzyce - akurat bas zszedł nisko i zamilkły - nie grają wcale średni i niski - tweeter gra z tej strony, prawa strona gra normalnie. Radio RCD 300 cd.
Awatar użytkownika
By cha -  08 wrz 2016, 20:46
 mazowieckie
#238783
wwd pisze:Przestały grać przy głośnej muzyce - akurat bas zszedł nisko i zamilkły - nie grają wcale średni i niski - tweeter gra z tej strony, prawa strona gra normalnie. Radio RCD 300 cd.
Powinieneś mieć zwrotnicę. Wobec tego odłączasz ją i na krótko podłączasz głośnik bezpośrednio do przewód od radia, które są w drzwiach. Tylko głośność na min. żeby po prostu usłyszeć czy grają. Średniotonowy tak samo. Jeżeli grają to zwrotnica.
Awatar użytkownika
By wwd -  12 wrz 2016, 20:46
 małopolskie
#239002
Rozebrałem poszycie, zamiast 6 głośników okazuje się że są tylko 4... i bez zwrotnicy - przynajmniej od strony poszycia jej nie ma więc pewnie z drugiej strony pewnie też. Głośnik gra po wciśnięciu więc na 100% jest uwalony, zresztą lipny jak widać. nie myślałem że fabryka montuje na nitach... Męczyłem się długo żeby je usunąć... Sam nie wiem czy kupić taki sam czy pomyśleć nad czymś lepszym).

http://pc.cd/yvoctalK
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 61