Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By Piotrekb_s3 -  15 paź 2014, 8:58
 łódzkie
#146494
jarko pisze:sorki ale nie sluchajcie krzycha plus jest ale i blad airbaga po podpieciu bedziecie miec sprawdzalem
i ginie po daniu na off
dexter23pl pisze:Może zależy błąd od wersji sterownika air bag. Bo na forum byly 2 osoby co miały tak podłączone i bylo Oki.
Wg mnie to podczas podpinania sie pod kostke Jarko ja wypiał z tej kontrolki i dlatego sensor złapał błąd.
By jarko -  15 paź 2014, 12:04
 -------
#146523
powiem wam tak wczoraj gosciu podpinal mi pod kapa I nic nie wykryl zadnego bledu lecz katrolka nie gasnie dzis odlacze ten kabelek i sprawdze jesli operacja sie powiedzie to opisze
swoja droga to najlepiej ciognac ze stacyjki bo takie kabinacje to bardzo leniwy pomysl a i nikt sie nie wypowiadal ze wszystko ok
By kupszczelisty -  15 paź 2014, 16:24
 wielkopolskie
#146560
Mam podpięte radio pod kontrolkę i wszystko działa.
By niQ -  07 lis 2014, 13:33
 łódzkie
#149690
Witam
Mam małe pytanie. Chciałbym zmienić fabryczne radio w swoim golfie. Aktualnie jest to MDF2 navi.
Znalazłem na allegro takie radio + akcesoria do montażu
http://allegro.pl/radio-kenwood-dvd-ddx ... 64252.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Pytania są następujące: Czy to radio będzie pasować w miejsce mdf2? czy ktoś korzysta z tego radia i jak się sprawuje?
By niQ -  07 lis 2014, 13:48
 łódzkie
#149694
a pod względem poprawności działania? sprzedawca oferuje adapter iso i separator do oryginalnej instalacji. Robię to pierwszy raz i mam obawy czy będzie to działać. Wiem że to banalne rzeczy i w pierwszym lepszym sklepie z elektroniką samochodową powiedzą co dokupić itp ale po co skoro mogę mieć wszystko w jednej paczce.

Dziękuję za odpowiedź
By niQ -  07 lis 2014, 17:21
 łódzkie
#149723
Ok sorry za błąd w nazwie ale myślę że każdy wie o co chodzi. Ruszy to po podłączeniu z tym co oferuje sprzedawca?
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 20