Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By liroyek -  02 mar 2009, 22:06
 -------
#15379
Tysonq

po co ?? to cos co jest tak trzyma ?? a moze nakleic na to :)
Awatar użytkownika
By Tyson -  02 mar 2009, 22:09
 mazowieckie
#15380
powierzchnie nalezy odtluscic do tego posluzy Ci benzynka a opalarka do idealnego uksztaltowania mat np na roznych zagieciach itp i przede wszystkim podgrzana mata bedzie znacznie lepiej sie trzymala :)
Awatar użytkownika
By liroyek -  02 mar 2009, 22:23
 -------
#15382
mysalelm ze opalarka to zerwania starej z drzwi :)

teraz to co innego :) no nic czekam na ciepeleko :) i zakoncze zabawy z car audio ;) i tak juz nie jest zle :) mam nadzieje ze bedzie lepiej :D
Awatar użytkownika
By Tyson -  02 mar 2009, 22:28
 mazowieckie
#15383
na pewno bedzie lepiej :) w seacie mialem porzadniej wytlumione drzwi, bo lepsze bylo dojscie, bez koniecznosci demontowania poszycia (blachy) i roznica byla zdecydowanie na duzy +. Po wytlumieniu tworzyszy sie swego rodzaju puszka ktora ladnie uwydatnia dzwiek i co tez wazne (dla mnie) nie slychac Cie z kilometra :)
Awatar użytkownika
By liroyek -  02 mar 2009, 22:43
 -------
#15384
Tysonq
z tym sie zgodze :) ja tez wole jak mnie widac a nie slychac ;)

najlepiej ze mam sasiada, on jak jedzie to muza z 1 km slychac a tlumik z 2 km ;) a ma w aucie chyba 1,4 i 60 KM :lol:

ja wole byc nie pozorny :P
Awatar użytkownika
By Tyson -  02 mar 2009, 22:53
 mazowieckie
#15385
jedni wola corke, drudzy tesciowa :P
to wlasnie tesciowe slychac z 2km :D
liroyek pisze: ja wole byc nie pozorny :Razz:
swiete slowa, polac Ci :)

moj kolega niedawno kupil skrzynke z bass-refleksem, mocny wzmacniacz i teraz jak jezdzi (vw passat 97r) to musi go byc slychac z daleka, malo mu jeszcze basu, wiec kladzie 1/3 oparcia, zeby mocniej walilo! mowie mu ze od tego bassu to juz mozg mu wywalilo, a na pytanie ile drogi potrafi przejechac z takim basem to mowi, ze jak jedzie do dziewczyny - 9km :lol:
Ostatnio do mnie mowil, ze jak zaloze u siebie audio to porownamy, tylko nie wiem jak tu porownac, bo reprezentujemy dwie rozne klasy muzyczne, wypadaloby poprosic jakiegos "normalnego" zeby posluchal i porownal hehe
Awatar użytkownika
By liroyek -  03 mar 2009, 9:03
 -------
#15388
zaloeze sie u niego cale auto skacze :) pewnie wszystko drzy ;)
Awatar użytkownika
By fredric -  03 mar 2009, 9:29
 mazowieckie
#15389
koledzy kiedys mialem polo a w nim skrzynke bandpasa z 2 30cm glosnikami zapiete to rockforda mono 900wat, jak skrzynia siedziala w bagazniku to nawet gasnicy nie wsadzilem.to bylo ostatnie moje audio na tamtym poziomie teraz liczy sie jakosc a nie ha³as. kolega ma octawie a w niej audio na podbnym poziomie co ma race tylko w bagazniku fajniej rozwiazal postaram sie strzelic fotki. race podjedz na wage zobaczysz ile autko uty³o po wyg³uszeniu.
Awatar użytkownika
By racepool -  03 mar 2009, 9:40
 -------
#15390
fredric pisze:tylko w bagazniku fajniej rozwiazal postaram sie strzelic fotki. race podjedz na wage zobaczysz ile autko uty³o po wyg³uszeniu.
W oktavii baga¿nik jest znacznie wiêkszy i jakie¶ tam pole manewru jest, a w golfie :evil: kombinowa³em na kilka sposobów i ¿eby w miarê to pochowaæ, musia³em wrzuciæ sprzêt pod pod³oge. Jak bêdziesz mia³ opcje to zrób foteksa, chêtnie spojrze

Co do wagi to troche na pewno przyby³o, podejrzewam ¿e min 50kg ale w je¼dzie raczej nie odczuwalne. W sobote postaram siê wskoczyæ na wage, chocia¿ ju¿ bez sprzêtku golfer to ciê¿kie bydle :lol:
By Mandi -  03 mar 2009, 10:26
 dolnośląskie
#15391
ja usiebie to bankowo mam po 5kg w drzwiach ,skrzynia wa¿y z zabudow± z 20kg, audio nie jest lekkie
Awatar użytkownika
By liroyek -  03 mar 2009, 10:51
 -------
#15392
racepool ta mata to jaka brac ??
MATY DYNAMAT Xtreme Bulk Pak
ilo¶æ:
1 arkusz

rozmiar:
81,2 cm x 45,7 cm

to wystarczy ??
Awatar użytkownika
By racepool -  03 mar 2009, 12:56
 -------
#15393
U mnie poszlo 7 lub 8 takich mat. Które powierzchnie chcia³by¶ wyg³uszyæ u siebie? Ja mam tapicerka boczka i 3 ¶ciany drzwi.
Awatar użytkownika
By liroyek -  03 mar 2009, 13:00
 -------
#15394
mysle ze blache zewnetrzna i potem blache ale juz od srodka :)

moze z 5 szt wystraczy :) - jak to jest jedni maja za 149 zl a inny po 80 zl ;) ciekawe czy to samo :)
Awatar użytkownika
By racepool -  03 mar 2009, 13:03
 -------
#15395
Czyli tak jak powinno byæ :D We¼ 5 sztuk po 80zl, powinno wystarczyæ. Ten wedge pak to jaka¶ lipa..
Awatar użytkownika
By tadex0 -  18 gru 2015, 17:00
 podkarpackie
#205785
Witam, jestem w trakcie wygłuszania drzwi. Zrobiłem Drzwi kierowcy wewnętrzną stronę i wykonałem test okazało się, że coś stuka w środku. Z racji że zastała mnie noc i zimo boczek w garażu a auto czeka na jutro, mam pytanie co może stukać przy głośniejszym słuchaniu włączony tylko lewy głośnik więc ewidentnie coś w drzwiach a drzwi rozebrane więc zastanawiam się co tam może tłuc w środku. Poszycie planowałem wygłuszyć porą wiosenną bo muszę pomalować drzwi bo rdza wychodzi na rogu więc za jednym podejściem bym zdemontował i okleił. Pomocy co to może być bo miejsca mało aby ręką manewrować przez otwór głośnika?