Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By racepool -  14 paź 2007, 17:57
 -------
#6695
pewnie jeszcze cieple..."zmieniarke na 5 albo wiecej plyt tego sam niewiem " gosc zawinal radyjko i nawet nie wie co, wystrzegac sie takich aukcji!!!
Awatar użytkownika
By miszi -  14 paź 2007, 18:38
 -------
#6696
Widaæ ¿e trefne
1. Nawet nie wie z jakiego auta wyj±³
2.
racepool pisze:pewnie jeszcze cieple..."zmieniarke na 5 albo wiecej plyt tego sam niewiem " gosc zawinal radyjko i nawet nie wie co, wystrzegac sie takich aukcji!!!
3. cena pasuje do rcd300 a nie 500. 500 s± dro¿sze przynajmniej o 100
i nie podoba mi siêj eszcze ¿e zdjêcia nie s± ogólno dostêpne. Wiêcej to rozumiem bo p³atne, ale pierwsze jest za free. Wiêc dlaczego kto¶ kto ma zdjêci nie wrzuci³ chocia¿ jednego??
Awatar użytkownika
By Bruce -  02 paź 2008, 21:14
 mazowieckie
#12327
grchw pisze:A co powiecie na to ????? :D
http://www.allegro.pl/item449577617_gol ... audio.html
Fajne radio z kolorowym wyswietlaczem i zmieniarka na 6 plyt CD.
Taki polsrodek, miedzy drozsza Navi a zwyklym radiem z monochromatycznym wyswietlaczem.
Czyta Secure Digital, MP3 i jeszcze takiem tam *******, prawie fajne ... :lol:
RNS 510 nie jest duzo drozsze od RCD 510 na alledrogo, a ma znacznie wieksze mozliwosci.
Awatar użytkownika
By Radek -  02 paź 2008, 21:37
 -------
#12330
Nom drugie tyle to rzeczywi¶cie nie jest du¿o dro¿ej :lol:
Awatar użytkownika
By Bruce -  02 paź 2008, 21:42
 mazowieckie
#12331
Radek pisze:Nom drugie tyle to rzeczywi¶cie nie jest du¿o dro¿ej :lol:
Oj tam, lepiej uzbierac w skarbonce i miec pelen fun :wink: :lol:
By bboobb -  03 sie 2012, 20:02
 -------
#78958
Posiadam Golfa V Plus z roku 2005. Dziś zauważyłem, że nie działają mi głosniki w drzwiach od kierowcy. Wszystkie inne dizałają. Mam radio RCD500 i 10 głosników. Nie wiem co może być przyczyną. Rozebrałem tapicerkę sprawdziłem połączenia i nic. Nie wiem jak sie do tego problemu zabrać?
Awatar użytkownika
By major -  03 sie 2012, 21:44
 mazowieckie
#78963
masz po drodze jeszcze ten elastyczny łącznik miedzy drzwiami , tam tez idą kable do głosnika, no i kable we wtyczce przy radio.
By Ax31 -  11 paź 2012, 14:52
 -------
#84500
Koledzy jako że nic nie znalazłem na forum, nic nie wypluł wujo google zapytowywuję Was...

kupiłem w/w radio i nie działa mechanizm wciągania cd, gość od którego kupiłem twierdzi że przykleił do radia kartkę z opisem odblokowania tyle ze ja tam nic nie widziałem a widzę dobrze ;]

moje pytanie, czy wiecie jaką czynność klawiszową należy wykonać zeby owe zabezpieczenie odbezpieczyć ? nie chcę czekać do wieczora aż chłop mi odpisze.

btw. czy znalazł by się ktoś kto odkodował by mi kod do radia / szczerze mówiąc nie wiem czy w ogóle w nim jest / jak kupiłem auto nie sprawdziłem czy cd działa, jak się okazało nie działa i tak jak w przypadku zakupionego. dzwoniłem do sprzedającego i twierdzi że jesli nie ma w książce / a jest tam tylko kod 6 cyfrowy / to to radio nie ma zabezpieczenia kodem. co więcej mam zabezpieczenie Kartą na całe auto oraz na radio i być może dzieki temu nie jest potrzebny kod, ale co przy odsprzedaży...

słowem końca, nie wkładałem jeszcze starego rcd500 do auta i nie sprawdzałem czy zawoła kod, pytam w razie "W"

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By fredric -  11 paź 2012, 19:56
 mazowieckie
#84534
Qrde pierwsze słyszę o zabezpieczeniu transportowym w radiu hehe to nie pralka. A teraz kod jak ci sprzedał radio bez kodu to albo go nie miał od początku, albo miał radio w aucie i wyjął. Jeżeli radio prosi o kod to masz 3 opcję
1- właściciel poda kod
2-do ASO po kod tylko jak radio kradzione=zgłoszenie na policję
3-rozkodowanie radia w serwisie car audio.
Zrób tak zadzwoń do sprzedawcy i powiedz że idziesz do ASO i podajesz jego dane do rozkodowania jak wyjdzie że rąbane to będzie miał pozamiatane.Naogół to działa i albo przyśle kod albo powie że wędlina.
Jak nie poprosi o kod to znaczy że rozkodowane hehe ciekawe czemu.......
By Ax31 -  11 paź 2012, 20:05
 -------
#84536
fredric pisze:Qrde pierwsze słyszę o zabezpieczeniu transportowym w radiu hehe to nie pralka. A teraz kod jak ci sprzedał radio bez kodu to albo go nie miał od początku, albo miał radio w aucie i wyjął. Jeżeli radio prosi o kod to masz 3 opcję
1- właściciel poda kod
2-do ASO po kod tylko jak radio kradzione=zgłoszenie na policję
3-rozkodowanie radia w serwisie car audio.
Zrób tak zadzwoń do sprzedawcy i powiedz że idziesz do ASO i podajesz jego dane do rozkodowania jak wyjdzie że rąbane to będzie miał pozamiatane.Naogół to działa i albo przyśle kod albo powie że wędlina.
Jak nie poprosi o kod to znaczy że rozkodowane hehe ciekawe czemu.......
Co do radia z którym kupiłem auto to działało bez problemu jednakże nie dąło się wsunąć CD / blokada na wejsciu, zmieniarka normalnie działa / - z gościem kontaktowałem się i nie ma kodu.
Dziś jako że wczoraj zakupiłem takie samo radio za dobrą cenę z kodem, zamontowałem z uśmiechniętym ryjem bo strasznie brakuje mi mojej muzyki, a że dopytywałem wnikliwie sprzedawcę o działanie CD byłem pewny że zadziała i tu okazała się dupa...

dzwoniłem i miał przysłać na maila całą procedurę odbezpieczenia transportowego, w googlu znalazłem tylko jedną wzmiankę o tym że rcd300 nie ma zabezpieczenia ale już rcd500 posiada

link do tematu. http://forum.auto.com.pl/viewtopic.php?t=83866" onclick="window.open(this.href);return false; 4ty post od góry kol. touranek
Awatar użytkownika
By fredric -  11 paź 2012, 20:57
 mazowieckie
#84549
Z linka nic nie wynika tylko jedno słowo tego kolesia ale nic więcej ani opisu ani więcej faktów. Raz kupiłem rcd500 co właśnie nie chciało jeść płyt i bez kodu i próbowałem naprawić.... do dziś leży w garażu razem z 5 mechnizmami...... coś jest wadliwe to rcd 500. W czarnym golfie miałem rcd 500 raz się zawiesiło, czyli nie chciało zjadać płyt, rozebrałem i pomogłem troszkę mechanizmowi i działa......
By Ax31 -  11 paź 2012, 21:08
 -------
#84553
fredric pisze:Z linka nic nie wynika tylko jedno słowo tego kolesia ale nic więcej ani opisu ani więcej faktów. Raz kupiłem rcd500 co właśnie nie chciało jeść płyt i bez kodu i próbowałem naprawić.... do dziś leży w garażu razem z 5 mechnizmami...... coś jest wadliwe to rcd 500. W czarnym golfie miałem rcd 500 raz się zawiesiło, czyli nie chciało zjadać płyt, rozebrałem i pomogłem troszkę mechanizmowi i działa......
Dzieki za odezwę w temacie...

w sumie nigdzie ale to nigdzie nie ma wspominki na temat tego zabezpieczenia do transportu prócz kilku słów z tematu podanego prze ze mnie i słów sprzedawcy.