Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By mczerniej -  16 sie 2011, 15:00
 -------
#48632
Witam,
chciałbym zmienić swoje radio na coś w tym stylu:

http://allegro.pl/radio-dedykowane-vw-g ... 78797.html" onclick="window.open(this.href);return false;

tylko montaż muszę wykonać w jakimś serwisie Car-audio żebym miał gwarancję producenta na ten sprzęt

albo :

http://allegro.pl/nawigacja-rns510-rns- ... 82128.html" onclick="window.open(this.href);return false;

przy tym radiu montaż mógłby mi wykonać koleś co to sprzedaje

i nie wiem który zestaw wybrać :( :(
By murasik -  17 sie 2011, 0:42
 -------
#48646
chyba celowałbym w RNS, a jak możesz zainwestować więcej grosza to polecam Pioneer'a. Również robią radia dedykowane do VW, a jakość dźwięku w porównaniu z tym co przedstawiłeś jest niesamowita.
By edition30 -  20 sie 2011, 16:26
 -------
#48742
znajomy ma w passacie radio "dedykowane" właśnie coś jak z 1 postu. Tragedia, nie ma tego gdzie serwisowac, gdzie naprawic ani nawet wgrac nowych map, a krakowski specjalista od navi w grupie vw/audi powiedział, że takiego sprzętu się nie tyka.. także lepiej zainwestować albo w oryginał albo w stacje multimedialna alpine, pioniera czy innej znanej marki
By Abest -  08 wrz 2011, 21:22
 dolnośląskie
#49538
piter_ldz pisze:ja bym bral rns i pomyslal o wymianie glosnikow z fabryki+ montaz wzmacniacza. Wszelkiej masci Peying daruj sobie z jakoscia dzwieku.
albo zamiast rns zenec sporo osób chwali a peying to radia i glosniki najwyższych lotów jeszcze nie są bo i inna jest docelowa półka cenowa ale wzmacniacza z tej firmy ( mowa o 4 kanałowym alien) to bym nie skreslał, robi robotę lepszą niż ponad 2 razy droższy JBL
Rns ma ta przewagę że w połączeniu z softem VW można się fajnie pobawi, cieszy oko i tam jakies dodatkowe rzeczy można wywietlic na ekranie chyba, ale tak jak nie jestem zwolennikiem fabrycznych głośników ( pomijam edycje bose, Dynaudio, h/k bo to zupełnie inna bajka) bo są beznadziejne po prostu i bazarówki za 30 zł grają podobnie tak samo i radia fabryczne czy to z navi czy bez nie robią szału ale to zależy co komu potrzeba jak to mówią "jeden lubi ogórki inny ogrodnika córki" ;D
Awatar użytkownika
By mati5123 -  12 paź 2015, 22:28
 pomorskie
#196164
Panowie podepnę się pod temat . Mam możliwość zakupu radia Kenwood 3021 cena 800 zł stan idealny widziałem na żywo . Czy warto ? Czy szukać czegoś innego RNS raczej odpada :fluff: . Potrzebne mi wyjście na sub . fajnie jak by była navi (opcja)