Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By piter_ldz -  30 wrz 2015, 14:31
 łódzkie
#194502
Panowie co maja dostęp do modułów.
Testowaliscie moze czy działa np moduł 3c8 035 730d lub e z czerwonymi zegarami?
Na strone ross tech nie patrze bo tam to średnio prawdę piszą, sam mam jeden moduł co miał działać tylko na białych, a śmiga na czerwonych.
Rozmawiałem ze sprzedawca i zarzeka sie, ze działa bez problemu natomiast średnio mi sie uśmiecha testować czy zadziała i bawić sie w odsyłanie, wiec pytanie do was czy ktos moze miał możliwość sprawdzic :)

Szukam modułu uni zarówno rsap jak i hfp + router wifi i te jakos najlepiej pasują.
Awatar użytkownika
By Krzycho -  30 wrz 2015, 18:43
 małopolskie
#194536
no to nieźle cię gość wkręca... wg mojej wiedzy nie działa... w aucie z czerwonym licznikiem nie da się sparować modułu z telefonem...
By piter_ldz -  30 wrz 2015, 18:52
 łódzkie
#194541
Miałem pisać do ciebie na prv ale doszedłem do wniosku, ze przyda sie info dla wszystkich :) bo pewnie sprawdzałeś.
Awatar użytkownika
By Krzycho -  30 wrz 2015, 19:05
 małopolskie
#194544
montowałem taki moduł do zestawu czerwony fis + rns510... i pierwsze u mnie w aucie na liczniku premium sparowałem moduł z telefonem klienta i dopiero wtedy wsadziłem moduł do ostateczniego auta... efekt był taki ze telefon łaczyłsie z modułem i wszystko działało tylko nie na liczniku nie było menu z telefonem...