Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By chojnat -  24 kwie 2014, 10:27
 mazowieckie
#128985
Witam! Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zamontowaniem wzmacniacza takiego jak na tej aukcji http://allegro.pl/1k6035456b-vw-golf-v- ... 76455.html" onclick="window.open(this.href);return false; lecz nie wiem czy dużo będzie zachodu aby po zakupie zamontować w swoim samochodzie. I tu pojawia się pytanie do was czy już ktoś może montował i może ma jakiś manual jak to zrobić.
By chojnat -  24 kwie 2014, 10:40
 mazowieckie
#128988
Chodzi mi o to żeby głośniki które teraz mam - mam 10 głośników VW, podłączyć do wzmacniacza. Nigdzie nie mogę znaleźć właśnie takie schematu żeby zrobic Cyfrowy System Dźwięku
Awatar użytkownika
By glodek -  24 kwie 2014, 10:47
 wielkopolskie
#128989
Zwykłe głośniki nie dają rady - do systemu dźwięku VW dawał inne głośniki niż te fabryczne
By Jajus -  16 cze 2015, 8:42
 śląskie
#182253
Witam. Chciałbym wymienić samemu głośniki fabryczne w swoim golfie VI na dynaudio razem z wzmacniaczem tylko nigdzie nie mogę znaleźć jakiegokolwiek schematu do podłączenia wiązki. Radio nawigację posiadam Kenwood dnx521vbt i pytanie również czy z tym radiem będzie działać.
Prośba o pomoc i sugestie czy warto wymieniać. :fluff:
Awatar użytkownika
By Arek_VI -  19 lut 2016, 18:05
 dolnośląskie
#216292
Ściągnij program ELSA 5.1 Masz tam wszystkie schematy. Dynaudio powinno działać z niefabrycznym radiem pod warunkiem, że obniżysz napięcie wyjściowe z głośników albo masz wyjścia audio po cinch aby podłączyć audio do wzmacniacza. System Dynaudio używa głośników z lekkimi membranami i impedancją 2 ohm (standardowe mają 4 ohm). Musisz zatem kupić kompletny zestaw wzmacniacza wraz z głośnikami.

Edit.
Przypomniałem sobie, że ustawienia dźwięku - fader, balance i equalizer jest po Can-ie. Tak więc montaż Dynaudio bez radia VW ( z ekranem dotykowym) mija się z celem.